Pokaż wszystkie

Olejowanie drewnianego tarasu

Taras jest ozdobą każdego domu i to na nim spędzamy najprzyjemniejsze chwile podczas ciepłych miesięcy. To tu toczy się spora część życia – wraz z rodziną spożywamy posiłki, spędzamy wspólnie czas na zabawie, gościmy znajomych czy wypoczywamy, ciesząc się słońcem i urokiem lata.

Aby drewniany taras wyglądał pięknie i zachwycająco, należy odpowiednio o niego dbać. Staranne zabezpieczenie tarasu przed działaniem słońca i wilgoci może iść w parze z podkreśleniem piękna drewnianych słojów i wydobyciu z desek wszystkich walorów estetycznych. Nie wiesz, czym pomalować drewniany taras, by przez długi czas cieszył oko? Wybierz Olej do drewna marki VIDARON, który przeznaczony jest do dekoracyjnego malowania drewna na zewnątrz – dzięki niemu nie tylko uzyskasz wyjątkowo piękny efekt, ale również zabezpieczysz drewno przed niekorzystnym działaniem czynników środowiskowych.

Drewniany taras

Olej do drewna na taras

Dlaczego warto sięgnąć po VIDARON Olej do tarasów?

  • Pięknie podkreśla fakturę drewna.
  • Wydobywa całe piękno drewnianych słojów.
  • Skutecznie pielęgnuje i zabezpiecza drewno.
  • Ogranicza pękanie drewna.
  • Zmniejsza podatność na zabrudzenia.
  • Sprawdza się zarówno w malowaniu drewna krajowego, jak i egzotycznego.
  • Nie wymaga wcześniejszej impregnacji.

Sprawdź cenę: VIDARON OLEJ DO TARASÓW https://www.vidaron.pl/sklep/olej-do-tarasow-0-75l.html

Taras z drewna

VIDARON Olej do tarasów

VIDARON Olej do tarasów produkowany jest z wysokiej jakości komponentów, które doskonale pielęgnują i chronią drewno. Równocześnie Olej do tarasów podkreśla urok drewna i sprawia, że taras prezentuje się wyjątkowo elegancko, a powierzchnia drewna jest estetyczna przez długi czas.

Olej do tarasów dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych, co umożliwia dobranie odpowiedniego odcienia do otoczenia.

VIDARON Olej do tarasów

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do artykułu „Malowanie drewna olejem” http://malowaniedrewna.com.pl/malowanie-drewna-olejem/. Zobacz także jak prawidłowo wykonać szlifowanie drewna i postarzanie drewna.

Zapisz

Zapisz