Pokaż wszystkie

Biel i drewno w salonie, kuchni… całym domu – salon w bieli i drewnie

Biel i drewno w sypialni

W naszym wpisie znajdziesz nie tylko niesamowite aranżacje, bo wystylizowane na bardzo modny trend, w którym dominuje biel i drewno, ale i pokażemy Ci jak uzyskać taki efekt, czyli czym pomalować drewniane meble. Będziesz mógł przenieść te aranżacje wnętrz w bieli i drewnie do własnego domu.

Dominująca biel i drewno jako dodatek – klasycznie, domowo, uroczo, czyli salon w bieli i drewnie

Przepiękna, czysta biel w salonie połączonym z kuchnią i drewno w różnych odsłonach – od jasnych, naturalnych odcieni, po ciemne tonacje. Także w wersji białej. W tym wnętrzu panuje wyczuwalna harmonia, jest bardzo przytulnie – dzięki znakomicie wyważonej kolorystyce. Eleganckie białe meble, biała boazeria, wyspa obita ciemnym drewnem i przepiękny stół w naturalnych odcieniach drewna, z widocznym usłojeniem – wszystko to tworzy spójny obrazek.

Drewniany stół w jadalni został pomalowany Bejcą Do Drewna Vidaron w w kolorze Dąb Bielony B01. Wybejcowany blat koniecznie zabezpiecz odpowiednim Lakierem.

Sprawdź cenę Bejcy Do Drewna Vidaron https://www.vidaron.pl/sklep/bejca-do-drewna.html 

Biel i drewno w kuchni, jadalni (styl klasyczny)

 Bejca do drewna Vidaron 750 ml

 

Niesamowity klimat Północy – przytulny skandynawski styl

To wnętrze w bieli i drewnie jest połączeniem elegancji i świeżości z „ciepłem domowego ogniska”. Chłodna biel została ocieplona bardzo przyjemnym, miodowym odcieniem drewna oraz naturalnymi dodatkami w postaci: wikliny, lnu czy zielonych roślin.

Drewno w naszej aranżacji pokryliśmy Lakierobejcą Dekoracyjno-Ochronną Super Wydajną Vidaron w kolorze Bezbarwnym S01.

Sprawdź cenę Lakierobejcy Dekoracyjno-Ochronnej Super Wydajnej Vidaron https://www.vidaron.pl/sklep/lakierobejca-dekoracyjno-ochronna-super-wydajna.html 

Biel i drewno w jadalni (styl skandynawski)

 

Lakierobejca Dekoracyjno-Ochronna Super Wydajna Vidaron 750 ml

 

Wnętrze w bieli i drewnie – hołd naturze

W tym salonie czuć dotyk natury. Wnętrze urządzone minimalistycznie, mimo to nie jest surowe, wręcz przeciwnie bardzo przytulne i klimatyczne. A to dlatego, że pojawiły się w nim naturalne materiały: od drewna po skóry, liny konopne, len, wiklinę, glinę czy kamienie. Niesamowite wrażenie robi sofa wykonana w całości z drewna o bardzo ciepłym odcieniu oraz stolik kawowy. Do tego dużo światła, przestrzeni i czujesz się jak na łonie natury.

Drewniane elementy sofy oraz stolik kawowy z surowego drewna pobejcowaliśmy Bejcą Do Drewna Vidaron w kolorze Teak Naturalny B03 a następnie zabezpieczyliśmy lakierem.

Sprawdź cenę Bejcy Do Drewna Vidaron https://www.vidaron.pl/sklep/bejca-do-drewna.html 

Biel i drewno w salonie (styl naturalny)

Bejca do drewna Vidaron 750 mlWnętrze w bieli i drewnie dla pasjonatów książek i kojącej zieleni

Prawdziwy azyl, kącik dla tych, którzy uwielbiają być sam na sam z książką, czując się jak na łonie natury. Tak niewiele trzeba, by stworzyć coś oryginalnego. Uwagę przykuwają drewniane palety, pnące się bluszcze i obrazy w postaci książek. Palety są nie tylko dekoracją, to funkcjonalne półki na książki. Do tego parawan opleciony uspokajającą zielenią, sofa z miękkimi poduchami i oddajesz się z pasją ulubionej lekturze…

Palety zaimpregnowaliśmy Pokostem Lnianym Vidaron.

Sprawdź cenę Pokostu Lnianego Vidaron https://www.vidaron.pl/sklep/pokost-lniany.html 

Biel i zieleń w salonie (kącik czytelniczy)

Pokost Lniany Vidaron 1 LBiel, drewno i mocny akcent kolorystyczny

Biel i drewno to doskonała baza do tworzenia przeróżnych wariacji kolorystycznych. Tutaj nie ma ograniczeń. To uniwersalne barwy, które łączą się z każdym kolorem. Świetnie komponują się z mocnymi, wyrazistymi odcieniami – soczystą zielenią, głęboką czernią, krwistą czerwienią. My postawiliśmy na intensywny błękit – jest moc! Salon nabrał wyrazu.

Drewniane elementy aranżacji pomalowaliśmy Lakierem Akrylowym Vidaron, który podkreśla i zachowuje naturalny kolor drewna wydobywając jego urok oraz zabezpiecza drewno przed przebarwieniami powstającymi wskutek działania żywic i garbników zawartych w drewnie.

Sprawdź cenę Lakieru Akrylowego Vidaron https://www.vidaron.pl/sklep/lakier-akrylowy.html

Biel, drewno i głęboki, wyrazisty błękit w salonie

Lakier Akrylowy Vidaron 750 ml
Zobacz również jakie farby do okien drewnianych wybrać oraz jak odnowić meble.