Pokaż wszystkie

Bejcowanie drewna – piękny efekt dekoracyjny

VIDARON Bejca do drewna

Jeśli chcesz podkreślić naturalne piękno drewna i wydobyć z niego cały urok wystarczy, że pokryjesz jego powierzchnię odpowiednim preparatem. Dobrze dobrany środek do drewna pozwoli uzyskać ciekawe efekty dekoracyjne i jeszcze bardziej uwypuklić szlachetność tego surowca.

Do dekoracji drewna możesz użyć Bejcy, która nie tylko pozwoli uzyskać piękny efekt ozdobny, ale jednocześnie zabezpieczy powierzchnię przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi. VIDARON Bejca to środek do drewna, który świetnie podnosi walory estetyczne malowanych powierzchni – podkreśla rysunek słojów drewna, wydobywając z nich cały urok.

Bejca do malowania drewna

Bejca do barwienia drewna

VIDARON Bejca to środek do dekoracji drewna surowego, który nie tworzy powłoki na jego powierzchni, przez co wymaga zabezpieczenia odpowiednim bezbarwnym lakierem. Dzięki niej możesz uzyskać ciekawe efekty w łatwy i szybki sposób – Bejca ma odpowiednią konsystencję, która ułatwia nanoszenie jej na malowaną powierzchnię bez rozchlapywania (specjalna formuła Easy to use).

Bejca do malowania drewna

 

VIDARON Bejca:

  • ma specjalną formułę ułatwiająca aplikację – Easy to use,
  • jest szybkoschnąca i nie chlapie podczas malowania,
  • pięknie podkreśla słoje drewna,
  • wydobywa szlachetny urok drewna,
  • nie podnosi włókien,
  • może być stosowana do malowania innych powierzchni np. z niektórych tworzyw czy metalu,
  • zawiera absorbery UV.

Bejcą możesz pomalować każdy gatunek drewna. Świetnie sprawdza się w dekoracyjnym malowaniu drewnianych podłóg i parkietów, boazerii i mebli (w tym również antyków).
VIDARON Bejca dostępna jest w 13 gotowych kolorach.

Sprawdź cenę VIDARON BEJCA DO DREWNA https://vidaron.pl/sklep/bejca-do-drewna.html

VIDARON Bejca do drewna paleta barw

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do przeczytania poradnika jak malować drewno bejcą http://malowaniedrewna.com.pl/jak-malowac-drewno-bejca/

Zobacz także: jak postarzyć drewno i czym szlifować drewno.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz